تاج عروسعروس

انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

 

اگر میخواهید تاج عروس بر سر بگذارید باید فوت و فن آن را بیاموزید. تاج عروسی که انتخاب میکنید باید به صورت و مدل مو بیایید تا شما را مانند ملکه زیبا کند. پس برای اینکه تاج عروس زیبایی داشته باشید بیشتر در انتخاب آن دقت کنید.

برای اینکه بخواهید تاج عروس خود را مناسب انتخاب کنید باید خیلی چیزها را در انتخاب خود برای تاج عروسی زیبا در نظر بگیرید. باید تاجی را انتخاب کنید که به مدل مو، مدل آرایش، فرم صورت و طرح و نقشی که روی لباستان است، همخوانی داشته باشد. اگر به این نکات دقت و توجه نکنید مطمئنا در انتخاب تاج خود موفق نمیشوید.

تاجی که میخواهید در شب عروسی بر روی موهایتان بگذارید شما را به ملکه ای زیبا تبدیل میکند. برای اینکه ملکه ای بدون عیب و ایراد شویم باید جزئیات را در نظر بگیریم.

1 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

آیا میدانید چه زمانی باید به دنبال خرید تاج عروس برویم؟

هر عروس و دامادی برای گرفتن جشن عروسی به بازار میروند و مغازه های زیبا و رنگارنگ تاج عروس میبینند. اگر چشمتان به این مغازه ها خورد و خواستید از این مغازهای زیبا خرید کنید، سعی کنید خود را کنترل کنید و تاج خود را سریع نخرید. در خرید عروسی آخرین چیزی که باید آن را خرید تاج عروس است. تاجی را که میخواهید انتخاب کنید باید با لباس، فرم صورت و مدل موهایتان هماهنگ باشد.

همان گونه که الزامی میدانید که آرایش صورتتان و موهایتان مطابق با فرم و شکل صورتتان باشد و به آن بیاید، باید حساسیت زیادی برای خرید تاج عروسیتان داشته بشید

کسانی که صورتشان گرد و تپلی است باید به سراغ تاج هایی بروند که بلند و کشیده است تا سبب شود تا صورتشان کشیده تر دیده شود.

4 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

افرادی که صورتشان کشیده شده است و موهایشان در بالای سرشان شینیون میباشد میتوانند از تاج هایی استفاده کنند که روی پیشانی قرار میگیرد و به هدبندی معروف هستن. اگر هم میخواهید و دوست دارید که تاجتان حتما بر روی سرتان گذاشته شود. تاجی را انتخاب کنید که ارتفاع آن بیشتر از ۵ سانتی متر نباشد و بالای آن هم حالتی به حالت هلال باشد و نوک تیز نباشد. افرادی هم که صورتشان کشیده است به هیچ عنوان تاج های بلند بر سر نگذارند با اینکه این تاج ها مد شده اند و همه آنها را انتخاب میکنند. اما باید تاجی را در نڟر بگیرید که به فرم صورتتان بیاید و به مد روز هم توجه نکنید.

لباسی ساده میخواهید یا لباسی طرح دار؟

اگر لباسی که انتخاب میکنید از وسایل تزئینی مانند مروارید، نگین، گلهای تزئینی پر شده باشد زیبا است که خود را به سمت خرید تاج های خیلی شلوغ و پر زرق وبرق نبرید اما اگه لباستان شلوغ است، تاجی را انتخاب کنید که بیشتر از یک ردیف مروارید و نگین نداشته باشد. اما اگر لباستان ساده طراحی شده باشد و زیاد شلوغ کاری در آن انجام نشده باشد میتوانید با خیالی آسوده تاجی را انتخاب کنید که روی آن از زرق و برق و نگین پر شده باشد.

این مطلب هم عالیه:
هرآنچه که همه عروس ها باید بدانند

3 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

امروزه تاج هایی مد شده است و به بازار آمده است که ترکیب آن از گل ها و برگ هایی است که با جنس خاصی درست شده باشد. این تاج ها برای افرادی که علاقه ای ندارند تاجشان در بالای سرشان باشد انتخابی مناسب است. مدل جواهراتتان را نباید فراموش کنید.

تاجی را که در نظر میگیرید به مدل جواهراتتان نیز بستگی دارد. اگر سرویسی که برای خود انتخاب میکنید از نگین های زیادی پر شده باشد و اگر کمربند روی لباس تان هم نگین کاری شده باشد توری که روی سرتان قرار دارد هم با مروارید کار شده باشد، بهتز است تاجی را برای خود انتخاب کنبد که ساده باشد تا زیاد توی ذوق نزند. اگر مروارید و نگین سر تا پای شما را پوشانده باشند مطمئنا جلوه ی زیبایی نخواهید داشت.

8 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

قد را باید به خوبی در نظر گرفت.

برای انتخاب تاج عروس باید به قد داماد دقت کنید و طبق قد داماد تاج سر را انتخاب کنید. این طور که اگه قد داماد با شما یکسان است و یا کمی از شما بلندتره، بهتره از تاج عروس های کوتاه و کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید. اگر قد شما بلند است و در کنار آن شینیون موهایتان هم در نظر بگیرید شما یه سروگردن از داماد بلندتر به نظر می رسید و این تصویر خوبی را نشان نمی دهد. اگر هم قد عروس کوتاه باشد می توانید با استفاده از یه تاج عروس بلند و نوک تیز عروس را کشیده تر و بلند قدتر نشان دهید و این یکی از بزرگترین مزایای تاج های بلند هست.

2 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

گلهای طبیعی

توی رویا هاتون حتما به یه تاج عروس از گلهای طبیعی و زیبا فکر کردید و با دیدن فیلم های خارجی که در اون عروس خانم ها با تاج گل های زیبا ایفا نقش کرده اند به این فکر کردید که؛ اگه یک روز عروس بشم مثل تاج گل این را برای خودم سفارش می دم و اگه از ما می پرسید بهتون می گیم این کار را نکنید. حالا دلیلش را هم میگوییم: شما یک صبح تا شب باید با همان لباس و کفش و آرایش و حتی همان تاج عروس بگذرانید و گلهای روی سرتان جدا از پلاسیدگی با هر قدمی که می زنید گلبرگهایشان روی زمین می افتد و بنابراین نما و جلوه خوبی ندارد.

این مطلب هم عالیه:
پذیرایی عروسی و نکاتی برای کم شدن هزینه ها

رفتن به آتلیه، باغ، مراسم عقد و… همگی گل های روی سرتان را نابود می کند و زمانی که به جشن اصلی می رسید دیگر خبر از آن زیبایی تاج و عروس نیست.

گلهای مصنوعی برای تاج عروس

البته می تونید این کار را با گلهای مصنوعی انجام دهید چون گل مصنوعی نه پلاسیده میشه و نه پرپر.

6 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

برای این که بتوانید تاج خوبی تهیه کنید می توانید آن را بخرید یا اجاره کنید و البته خرید و یا اجاره کردن، چندان تفاوت قیمتی با هم ندارند. می توانید تاج را از آرایشگاه و یا فروشگاه های تاج بخرید یا اجاره کنید. البته قبل از انتخاب تاج با آرایشگر خود صحبت کنید و از او بخواهید در مورد مدل تاجی که می خواهید بگیرید شما را راهنمایی کند. با این کار هم شما زیباتر می شوید، هم آرایشگر بهتر می تواند تاج سر شما را با شینیون موهتان هماهنگ کند.

رنگ و نگین تاج عروس

اگر آرایشگر خود تاج دارد و به شما پیشنهاد می دهد که از آن استفاده کنید و شما از مدل و طرح تاجش خوشتان آمده بهتر است حرفش را گوش کنید و از تاج استفاده کنید و ریسک خرید تاج از بیرون ممکن است به ضرر شما شود.

تاج ها معمولا دربازار به رنگ نقره ای دیده می شوند ولی جدیدا تاج های با نگین های رنگی و رنگ طلایی به بازار آمده که اگر بتوانید سلیقه به خرج دهید زیبایتان دو چندان می شود.

7 - انتخاب بهترین تاج عروسی با توجه به نکات مهم!

اگر بتوانید نگین های تاجتان را با رنگ لاک و آرایش و دسته گلتان ست کنید جلوه بهتری به شما می دهد.
در بازار دو جنس تاج خواهان بیشتری دارد و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. یکی از آنها جنس سفت و سخت است و یک جنس نرم و انعطاف پذیر است.

تاج عروسی نرم و سبک برای شما بهترین گزینه است. تاجی استفاده کنید که کامل روی شینیون شما بخوابد و سنگینی آن باعث بهم ریختگی موهایتان نشود. برای خرید و حتی اجاره کردن تاج، تاج را در دست بگیرید و از نرمی و انعطاف پذیری آن مطمئن شوید، سبکی و راحتی اش را روی سر بسنجید و بعد برای خرید اقدام کنید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا