آرایش و میکاپ عروس

انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

آرایش کامل صورت عروس یکی از کارهایی هست که برای جشن عروسی و خود عروس خانم خیلی مهم هستش. به طوری که عروس خانم بین چندین مدل آرایش صورت عروس می مونه و نمیدونه چه آرایش عروسی بیشتر مناسبشه. به خاطر همینم دنبال راهنمایی برای انتخاب درست مدل آرایش صورت عروس هست.

با جشن پلاس همراه باشید تا راهنمایی لازم در مورد آرایش کامل صورت عروس رو برای شما بگه.

باید این رو گفت هرچه به زمان عروسی نزدیک میشین استرستون هم بیشتر میشه. به غیر از کارهای مربوط به جشن باید به خودتون هم اهمیت بدین و دنبال کارهای شخصی خودتون باشین.

آرایش عروس هم یکی از اون کارهاست، مدل آرایش صورت عروس که دوست دارین ، مدل مویی که میپسندین و آرایشگاهی که میخوان اونجا آرایش بشین، رو باید بهش فکر کنید و ببینید که چی میخواین.

انتخاب مدل آرایش صورت عروس

3 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

بعضی از عروسها انتخاب ارایش رو به دست آریشگر خودشون می سپارن و بهش اعتماد میکنند ولی بد نیست که خودتون هم یه چیزهایی راجب انجام دادن یا انجام ندادن آرایش عروس بدونید. این موضوع خالی از لطف نیست. چون با این باید و نباید میتونید تو روز عروسیتون، که یکی از بهترین روزها برای شما هست، زیباتر بدرخشید.

چند هفته قبل از عروسیتون پیش آرایشگرتون برید و ازش درخواست کنید که مدل آرایشی که قرار برای روز عروسی رو چهرتون کار کنه رو الان براتون یه بار انجام بده تا ببینید از ا‌ین نوع آرایش خوشتون میاد یا نه. و یا ببیند چه مواد ارایشی روی صورتتون جواب میده مثل کرم پودر. شاید اگه همون روز عروسی برید ممکنه اون نوع کرم پودر رو صورتتون نشینه و پوست صورتتون رو خراب کنه. بعد هر آرایش دیگری در کنارش خوب از آب در نیاد. بخاطر همین از قبل اطمینان پیدا کنید خیالتون از بابت اون روز راحت میشه.

هماهنگی آرایش کامل صورت عروس با رنگ لباس عروس

وقتی برای امتحان آرایشتون میرید یه لباس سفید بپوشین تا ببینید اصلا این نوع مدل ارایش با لباس عروستون که سفید هست جور درمیاد و زیباتر میشین یا نه. خیلی بهتر میشه اگه چند تا عکس هم از خودتون بگیرین چون تو عکس راحتتر متوجه میشین که ارایشتون با لباس سفیدتون همخونی داره یا نه.

کاری که میتونید انجام بدین اینکه چند تا مدل آرایش که انتخاب کردین رو با آرایشگرتون صحبت کنید و بهش نشون بدین.  تا روی صورتتون اجرا کنه تا بهترین آرایش کامل صورت عروس که میبینید بهتون میاد رو بتونید انتخاب کنید.

این مطلب هم عالیه:
آرایش کردن در فصل زمستان

6 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

یادتون باشه موقعی که آرایش صورتتون رو میخواین انتخاب کنید، متوجه لباستون هم باشید. چون لباس عروستون سفید هست بهتره که یه ارایشی رو انتخاب کنید که به لباستون بیاد و تضاد قشنگی به وجود بیاره مثلا آرایش مات با لباس سفید زیاد جذاب نیست چون لباس عروس یه لباسی که هر روز میپوشین نیست اگه دوست دارین آرایشتون به لباستون بیاد بهتره که به این نکته توجه کنید.

مژه ی مصنوعی در آرایش کامل صورت عروس

میتونید از مژه های مصنوعی استفاده کنید. به این صورت که به جای اینکه مژه رو پشت پلکتون یک سره بزارین میتونید تو طول های متمایز استفاده کنید و در بین مژه هاتون پخش کنید. چون اینجوری خیلی طبیعی تر به نظر میرسه. انگار که مژه های طبیعی خودتون هستند و جلوه خاصی به چشمتون میده.

میتونید از روش های جدیدی که تا حالا رو صورتتون انجام ندادید استفاده کنید. ولی این رو هم قبل آرایش کامل صورت عروس اصلی یه بار امتحان کنید ببینید چه طوری درمیاد رو صورتتون و آیا دوست دارینش یا نه.

امتحان آرایش مد نظر روز عروسی

5 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

از آرایشگرتون بخواین از بهترین لوازم آرایشی براتون استفاده کنه چون باید آرایش یک روز تمام روی صورتتون باقی بمونه و خراب نشه. اگه از لوازم درست استفاده نکنه هر مدل آرایش صورت عروس که انتخاب کنید روی صورتتون نمیشینه.

بهتره که وقتی که برای آرایش صورت آزمایشی میرین بعد آرایش صورتتون رو در موقیعت های مختلف نگاه کنید ببینید که با نور کم و یا زیاد و یا نور معمولی، آرایش صورتتون چه طور نشون داده میشه. چون روز جشن شما توی موقعیت های متفاوت قرار میگیرین. اینطوری روز عروسیتون خیالتون راحته که از هر جهت زیبا هستین.

با آرایشگرتون صحبت کنید

هرگز از بیان احساستون به آرایشگرتون نترسید یا خجالت نکشید. درسته شما به آرایشگرتون اطمینان دارین و از هر نظر قبولش دارین ولی اون شاید اونجور که خودش میپسنده شما رو آرایش میکنه و ممکنه بعد آرایش از کارش شما راضی نباشین. پس قبل هرکاری در مورد آرایش کامل صورت عروس باهاش صحبت کنید. چیزهایی که دوست دارید و یا نمیخواین براتون انجام بده رو باهاش درمیون بزارین. مطمین باشید به نظرتون گوش میده.

7 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

آرایش زیاد!

از اینکه بخواین آرایش زیادی داشته باشین پرهیز کنید چون ارایش زیاد توی عکس و فیلم، توی ذوق میزنه و از آرایشی که مد روز هست اجتناب کنید. درسته که مد هست و همه دنبال مد هستند. ولی این رو هم در نظر بگیرید که شما دارید عکس و فیلم هم تهیه میکنید و بعد چند سال میخواین تجدید خاطره کنید. ممکنه اون موقع برای این طرز تفکر ناراحت بشین. پس بهتره که آرایش کامل صورت عروس و حتی لباس عروسی که انتخاب میکنید ربطی به مد نداشته باشه و زیبایی خاص خودش رو داشته باشه و هیچ وقت از مد نیافته. مثلا خط چشمی تو زمان شما مد شده و زیبا هست. آیا واقعا بعد چند وقت یا چند سال باز هم براتون زیبا هست باید به این نکته هم توجه کرد.

این مطلب هم عالیه:
میکاپ عروسی- انتخاب رژ مناسب

اگه تا حالا رژ لب پرنگ نزدید، برای عروسیتون اینکارو انجام بدین. چون رژ لب روشن و پر رنگ توی عکستون جلوه قشنگی داره و به چهره آرایش شده شما بیشتر میاد.

هماهنگی آرایش کامل صورت عروس با گردن

4 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

فکر نکنید چون آرایش صورت انجام دادین دیگه کارتون تمومه. باید گردن و سرشونه هاتون هم با رنگ پوست صورتتون همخونی داشته باشه. مثلا نمیشه که صورتتون سفید باشه بعد گردن و شونه هاتون سبزه و تیره باشه.

نکات ریز مدل آرایش صورت عروس

هیچ وقت از سایه های تیره و زیاد استفاده نکنید. چون جلوه چشمتون رو میگیره و زیبایی طبیعی که چشمتون داشته ناپدید میشه و هیچ جذابیتی نداره.

موقع آرایش کردن کمی مرطوب کننده بزارین براتون استفاده بشه. چون باعث میشه پوستتون خشک نشه و هم زیباتر جلوه میکنید. هم انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس که انتخاب کرده اید طبیعی تر جلوه میکنه.

و در آخر هم اضافه کنم با این نکاتی که گفته شد باز هم شما باید خودتون در مورد مدل آرایش صورت عروس تصمیم بگیرین و بهترین هارو انتخاب کنید. چون روز عروسی مختص شما و دامادتون هست و شما باید مثل نگینی تو اون جمعیتی که دعوت کردین بدرخشید. پس کمی تامل کنید و بهترین هارو از هر نظر انتخاب کنید تا در آینده پشیمون و مایوس نشید برای انتخابتون. چون هر انتخاب اشتباه باعث میشه در آینده برای انتخاب کردن بقیه کارهایی که میخواین انجام بدین دودل بشین که آیا واقعا انتخابم درسته یا نه.  پس بیشتر فکر کنید.

5 - انتخاب آرایش کامل صورت عروس بین چندین مدل آرایش صورت عروس

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا