عکاسی و فیلم برداری

امنیت فیلم و عکس شما چقدر اهمیت دارد ؟

جشن پلاس: شاید خیلی از شما از طریق شبکه های اجتماعی و تصاویری که از عروس های خود به نمایش می گذارند با آتلیه عکاسی عروسی خود آشنا شده اید و حالا قصد دارید از خدمات آنها استفاده کنید . ولی به امنیت فیلم و عکس خود تا چقدر فکر کرده اید و اینکه بعد از مراسم ، عکس شما نیز به عنوان نمونه کار در شبکه های اجتماعی منتشر شود !

یکی از مواردی که این روزها اهمیت ویژه ای پیدا کرده است بحث امنیت عکس های عروسی شماست . اگر شما از آن دسته عروس و داماد هایی هستید که تمایلی به این کار ندارید و حتی از اینکه عکس های عروسی شما در محل دفتر آتلیه هم به جهت نمونه کار به نمایش گذاشته شود نیز مشکل دارید پیشنهاد میکنیم این موضوع را در همان ابتدای صحبت های جلسات مشاوره این موضوع را مطرح کنید و پیشنهاد میکنیم توافقات خود را در قرارداد خود مکتوب کنید .

بارها پیش آمده که یک آتلیه عروس اقدام به انتشار یکی از عکس های عروس خود برای نمونه مار در شبکه های اجتماعی کرده و افراد سودجو نیز با استفاده از آن تصاویر در صفحات دیگر شبکه های اجتماعی به عنوان نمونه کار استفاده کرده و در نهایت موجب درگیری و پشیمانی عروس و داماد از اعتماد به آتلیه عروس خود شده است .

شما نیز برای اینکه با این مشکل رو به رو نشوید باید بسیار منطقی و حساب شده پیش بروید و هرگز به پیام های تبلیغاتی که هدفی جز سودجویی ندارند اعتماد نکنید. شما حتما قبل از بستن قرارداد با آتلیه خود ، به آتلیه مراجعه کرده و مجوز های لازم را روی دیوار مشاهده کنید و از معتبر بودن اتلیه خود مطمئن شوید ، سپس کارهای انجام شده قبلی را مشاهده کنید و در خصوص امنیت عکس های خود بدون تعارف با آتلیه صحبت کنید و حتی در قرارداد ذکر کنید.

این مطلب هم عالیه:
نکته مهم برای عکاسی از مجالس جشن و عروسی
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا