آرایش و میکاپ عروس

اشتباهات آرایشی که خانم ها در روز عروسی شان انجام می دهند

اشتباهات آرایشی

اشتباهات آرایشی که خانم ها در روز عروسی شان انجام می دهند همیشه مورد توجه بوده و خواهد بود.  علاوه بر ترفندهای آرایشی نکته‌هایی هستند که بیشتر عروس ها در آنها اشتباه می کنند و باید مورد توجه قرار دهند در زیر لیست شده اند.

۱.تلاش می کنید چیز جدیدی بسازید

امتحان کردن روش‌های جدید آرایشی در روز عروسی درست نیست. بهترین راه انتخاب مدل آرایشی است که همیشه انتخاب می‌کنید و با آن احساس راحتی دارید. یادتان باشد سال ها بعد که به عکس‌های خود نگاه خواهید کرد دوست دارید کدام چهره خود را ببینید. پس انتخاب آرایش عروسی فقط برای روز عروسی مهم نیست. مدل آرایش همیشگی‌تان را داشته باشید تا از عکس‌های خود نیز لذت ببرید.

۲.غرق شدن در مدهای زیبایی

کیم کارداشیان و دیگر مدل‌های زیبایی با صرف هزینه و روش‌های زیادی طی سال‌های متمادی به شکل دلخواهشان دست یافته‌اند. اعمال تغییرات زیاد برای روز عروسی بسیار سنگین خواهد بود. در نکته‌های قبلی آرایشی هم اشاره کرده‌ام که گول مجلات و مدل‌های زیبایی را نخورید و مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳.توجه نکردن یا تست نکردن مدل آرایشی

تست کردن مدل دلخواه آرایشی ضروری است. شاید به نظرتان این مورد هزینه اضافی باشد اما خیلی با ارزش است. برای تست مدل آرایشی دلخواه‌تان سه ماه قبل از عروسی اقدام کنید. اگر در ابتدا  مدل دلخواه‌تان  را پسند نکردید، وقت دیگری بگیرید. با این برنامه در روز عروسی‌تان با خیال راحت از مدل آرایشی‌تان در مراسم حضور خواهید داشت.

۴.رفتن به جلسات تست بدون آمادگی

در سری نکته‌های برنامه ریزی برای عروسی بسیار تاکید شده که در طول دوران نامزدی آرشیوی از مدل‌ موهایی که دوست دارید را جمع‌آوری کنید و حتی آنها را تست کنید. مخصوصا اگر برای جلسه تست می‌روید حتما چند نمونه مدل موی مشابه را ببرید تا آرایشگرتان براساس آن شروع به کار کند. اگر هنوز آرشیو مدل مویتان را ندارید. بهتر است این مدل موها را ببینید. سایت‌هایی همچون پینترست منبع بزرگی از نمونه مدل‌های مو هستند.

۵.آرایش بدن

آرایش در خط فک تمام نمی‌شود. آرایشگران حرفه‌ای قسمت بالا تنه، زیر گردن و نقاطی از بدن که دیده می‌شود را با کرم پودرهای مناسب می‌پوشانند. یکدست دیده شدن بدن در روز عروسی بسیار مهم است. همچنین در عکس‌ها نیز یکدست بودن ارایش باعث زیباتر شدن عکس‌ها می‌شود. علاوه بر آن نکات مهم دیگری که بعد از آتلیه بهتر است دوباره توسط آرایشگر ترمیم شود. پس قبلا در این مورد با آرایشگرتان صحبت کنید.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن