ایده های جشن عروسی

اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

جشن پلاس: ما همیشه برای تولدها دنبال تم هستیم و از انواع تم های کودکانه استفاده می‌کنیم. اما برای عروسیمان از گل و دکورهای لوکس و تکراری استفاده میکنیم که تقریبا همه مراکز خدمات و تشریفات مجالس از آنها استفاده می‌کنند. اما برای خاص تر کردن جشن عروسیی می‌توان ایده های خاصی داشت. باید برای عروسی‌تان سراغ یک تم بروید و با اید‌های طراحی تم  عروسی یک جشن عروسی خاص که فقط مخصوص خودتان است بسازید. در تم عروسی برخلاف تم تولد، المان هایی هست که فقط مختص خودتان است و می‌تواند برای خود شما شخصی باشد.

حالا ممکن است بگویید چه تمی برای عروسی انتخاب کنیم؟ ما در این پست و پست‌های آینده تم‌های جالبی با موضوعات متفاوتی معرفی خواهیم کرد و قدم به قدم با شما خواهیم بود تا جشن عروسی خاص خودتان را طراحی کنید.

در پست‌های قبل در مورد تم تولد لگو صحبت کرده بودیم و فکر می‌کنم حتما ذوق زده خواهید شد اگر بگویم تم مورد نظر ما برای عروسی نیز لگو هست. بله، لگو بدون شک اسباب بازی محبوب همه بچه‌ها است. اگر با این اسباب بازی خاطره‌های زیادی دارید و در طول روز و انواع مسافرت آن را از خودتان جدا نکرده‌اید پس بهتر است این دوست خوب را در عروسی‌تان جای دهید تا در تمام مراحل عروسی‌تان نیز با شما باشد.

کارت دعوت با تم لگو برای عروسی

lego wedding gemma clarke photography 13 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی
lego wedding invitation biplane press etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

کارت دعوت عروسی‌تان را به شکل آدمک‌های لگویی طراحی و چاپ کنید.  حتی می‌توانید عکس آدمک لگویی که خودتان درست کرده اید را روی کارت دعوت عروسی‌تان چاپ کنید.

این مطلب هم عالیه:
عروسی خارج از خانه (مسافرتی)

 

جعبه انگشترها

lego ring boxes bitsandbadges etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding albert palmer photography 2 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

با لگو جعبه هایی بسازید که انگشترهایتان را در آن بگذارید. این جعبه های مخصوص را بعد ها می‌توانید در خانه تان برای نگهداری حلقه ها و جواهراتتان نیز استفاده کنید.

 

دکمه های سر آستین

lego wedding gemma clarke photography 17 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding caroline tran 2 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

این گزینه  جذاب ریزبینی شما را برای مراسم عروسی نشان می‌دهد. با کمی خلاقیت یک شکل لگویی برای سرآستین داماد بسازید یا از نمونه‌های آماده  بازار استفاده کنید.

lego wedding gemma clarke photography 2 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

روی میزها به جای گل از ظرف‌هایی که با لگو پر شده اند استفاده کنید و داخل آن کارت های کوچکی که عروس و داماد قبلا آماده کرده اند را قرار دهید.

جعبه کارت دعوت

lego wedding gemma clarke photography 5 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding gemma clarke photography 4 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

برای نگهداری کارت های عروسی از جعبه بزرگ لگو استفاده کنید.

lego bouquet foldedfancy etsy 2 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego bouquet foldedfancy etsy 3 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding albert palmer photography 3 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding gemma clarke photography 15 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

دکوراسیون جشن عروسی مهمترین قسمتی است که تم عروسی را جلوه گر می‌سازد. پس آن را بطور وسیعی در مکان های متفاوتی قرار دهید مثلا برای گلدان‌ها یا حتی ساخت گل‌هایی با لگو.

lego wedding infused studios 3 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding infused studios 2 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

شماره میزها را با لگو بسازید.

lego wall art bitterstore etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

حروف اول اسمتان را  با لگو بسازید و در تابلوهایی در کنار جایگاه عروس و داماد نصب کنید. این  تابلوها را می‌توانید در خانه تان به عنوان یادگاری از عروسی خاص خودتان داشته باشید.

lego wedding gemma clarke photography 1 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

کیک عروسی ساده با الهام از آدمک‌های لگو

lego wedding gemma clarke photography 7 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

برای ساخت کلیپ عروسی در سکانس نمایش لباس بهتر است از نماد لگو ها نیز استفاده کنید.

lego wedding megan noonan 4 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding gemma clarke photography 11 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding gemma clarke photography 12 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

عروسی با تم لگو بدون ساخت اشکال و بازی کردن با این اسباب بازی محبوب  کامل نمی‌شود. پس با مهمانان تان مشغول بازی شوید.

lego wedding caroline tran 4 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding caroline tran 3 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding albert palmer photography 6 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego cake topper foldedfancy etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

lego wedding megan noonan 5 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding megan noonan 6 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

دکور تزئینی برای روی کیک

lego chocolate lollipops bearheartscrafts etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding gemma clarke photography 14 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسیlego wedding caroline tran 5 - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

گیفت عروسی هم یکی از گزینه های مهم و ضروری  برای ست شدن با تم است.  یک ایده برای گیفت، استفاده از شکلات‌هایی به شکل لگو هست. کوکی هایی به شکل لگو، آب نبات های شکلاتی، کاپ کیک هایی با شکل لگو که با فوندانت یا شکلات تهیه شده اند.

این مطلب هم عالیه:
برگزاری مراسم عروسی مدرن برای زوج هایی که اهل فضای مجازی اند

lego portrait giftabrickmosaics etsy - اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

بهترین عکس عروسی‌تان را با لگوها بسازید. این کار نیازمند هزاران قطعه لگو هست.

می‌دانم شما هم مثل من با خواندن این ایده های ناب برای عروسی  هیجان زده شده ‌اید. ولی می‌بینید با کمی خلاقیت می‌توان قسمت‌های مهمی از عروسی را با تم هماهنگ  کرد.  مطمئنا راه‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به کار بگیرید. اگر دوست داشتید ایده‌های خودتان را با درمیان بگذارید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

یک نظر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن