تشریفات عروسی

از این اشتباهات رایج در هنگام اجاره ماشین جشن عروسی، اجتناب کنید!

با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم جشن عروسی، برنامه ها فشرده تر و سخت تر می شودو استرس عروس و داماد بالاتر می رود و انجام دادن برخی از امور باقی مانده جشن عروسی تنگ تر می شود.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم جشن عروسی، برنامه ها فشرده تر و سخت تر می شودو استرس عروس و داماد بالاتر می رود و انجام دادن برخی از امور باقی مانده جشن عروسی تنگ تر می شود. انتخاب و رزرو ماشین عروس از جمله کارهایی که تقریبا نزدیک به یک هفته قبل از جشن عروسی و در مراحل آخر برگزاری مراسم عروسی انجام می گیرد. به همین دلیل انتخاب درست و هوشمندانه ماشین می تواند شما را یک قدم به داشتن یک جشن عروسی عالی هدایت  کند. ما در تیم جشن پلاس سعی کرده ایم، موارد لازم برای اجاره ماشین مناسب برای جشن عروسی را برای شما عزیزان تهیه کنیم تا از اشتباهات رایج در هنگام اجاره ماشین عروس را بدانید و از آنها اجتناب کنید تا جشن عروسی شما به بهترین حالت ممکن برگزار شود.

 

اشتباه اول- عدم بکارگیری از افراد حرفه‌ای در انتخاب ماشین جشن عروسی

اولین اشتباه در انتخاب ماشین عروس، همکاری با افراد غیر حرفه‌ای در این زمینه است. اگر شما با افرا حرفه ای در این زمینه همکاری داشته باشید، شما دیگر بابت هماهنگی‌های لازم و انجام صحیح اقدامات مربوط به جشن عروسی نگرانی نخواهید داشت. بهره‌گیری از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه می تواند در انتخاب خودرو، گل‌آرایی مناسب و تعیین موقعیت‌های خوب برای عکاسی به شما کمک کند.

476241560o1c67adn2olltsu41n1t1hckqmv8 1.jpg 1 - از این اشتباهات رایج در هنگام اجاره ماشین جشن عروسی، اجتناب کنید!
کاهش هزینه های ازدواج

اشتباه دوم- نشناختن مالک خودرو جشن عروسی

نشناختن صاحب خودرو اجاره ای برای جشن عروسی می تواند برای شما دردسر ساز شود. اگر موسسه ای که از آن خودرو را اجاره کرده اید، مالک خودرویی که شما  برای ماشین عروس می خواهید نباشد، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی مانند اضافه شدن هزینه، اضافه شدن واسطه به ماجرا و تحویل ندادن به موقع ماشین برای آماده سازی برای جشن عروسی برای شما شود. اگر به خودروی خاصی علاقه دارید و دوست دارید ماشین عروس شما باشد، بهتر است موسسه ای را پیدا کنید که خود مالک آن خودرو باشد.

این مطلب هم عالیه:
راه‌های کم کردن تعداد مهمانان عروسی

اشتباه سوم- بی توجهی به قرارداد ماشین اجاره ای جشن عروسی

از قلم انداختن برخی ازموارد یا اشتباه در زمان بستن قرارداد اجاره خودرو، می‌تواند منجر به بروز مشکلات و تاخیردر تحویل خودرو شود. همچنین ممکن است در اثر یک تصادف جزیی مشمول پرداخت جریمه و هزینه اضافی شوید؛ بنابراین قرارداد اجاره خودرو را به دقت مطالعه کنید. قبل از امضاء قرار داد، تاریخ، ساعت، مکان‌ها، اسم و لباس راننده، مدل و رنگ خودرو، نحوه لغو سفارش و بازپرداخت هزینه‌ها را چند بار به دقت مورد بررسی قراردهید و سپس آنرا امضاء کنید. در ضمن از داشتن بیمه ماشین و مجوز داشتن موسسه اجاره ماشین اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، داشتن راننده برای ماشین عروس یک مزیت محسوب می شود که حتما در قرارداد به آن توجه کنید. داشتن راننده برای ماشین جشن عروسی، مخصوصا برای مشاین های مدل بالا و گران قیمت در صورت بروز مشکلات و تصادف، شما را از پرداخت هرگونه جریمه و غرامت و هزینه اضافی حفظ خواهد کرد.

 

 

برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن