تشریفات عروسیداماد

آقا دامادها و مدیریت عروسی!

همانطور که می دانید عروس خانم ها بخاطر حس مدیریتی که دارند برای انجام کارهای عروسی گزینه درستی هستند و کار برنامه ریزی عروسی را بهتر انجام می دهند. البته این دلیل نمی شود که آقا دامادها ی محترم از زیر بار این مهم شانه خالی کنند. ما به شما کمک می کنیم تا بهتر بتوانید کارهای عروسی را انجام دهید.

بعضی از کارها هست که عروس ها باید در روز مراسم رعایت کنند و همچنین بعضی کارها که دامادها باید رعایت کنند. ما برآنیم بعضی از این کار ها که به عهده دامادها است را گوشزد کنیم.

2 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

امتحان کردن لباس ها قبل عروسی

دامادهای محترم توجه داشته باشید لباسهایتان را قبل از روز عروسی بررسی و امتحان کنید. این کار برای این است که اگر لباستان هر نقصی داشته باشد با وقت کمی که در روز عروسی دارید و کارهای زیادی که دارید نمی توانید درمانی برای آن داشته باشید ولی قبل از عروسی وقت کافی دارید.

بهتر است کت و شلوار، کفش، پیراهن و کمربند و کراوات خود را یک روز قبل از روز عروسی بپوشید و از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید. بیشتر دامادها لباس دامادی خود را چند ماه زودتر تهیه می کنند و امکان دارد سایزشان کم و یا زیاد شود و چک کردن لباس بسیار مفید است.

لباس خود را قبل از وارد شدن به سالن پیرایشگاه بپوشید و این کار اتلاف وقت را کم تر می کند و به شما زمان می دهد تا آماده شوید.

3 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

تماس ها در روز عروسی !

توجه داشته باشید تماس هایی را جواب دهید که ضروری است، نه همیشه گوشی زیر گوشتان باشد.

اصلا اگر می توانید گوشی خود را خاموش کنید و یا فقط تلفن های ضروری را پاسخ دهید. چون در این روز همه به فکر زنگ زدن به شما هستند و به عنوان کمک کردن با شما تماس می گیرند و موجب اتلاف وقت شما می شوند.

این مطلب هم عالیه:
نحوه چیدمان میز عروسی

دور اندیشی!

دور اندیش باشید در شهر های بزرگی مثل تهران که در هر چهار راهی کسی هست که شیشه ماشینتان را پاک کند. مقداری پول خرد داشته باشید که به آنها بدهید تا مانع از کنده شدن گل ماشین عروستان شوید.

کار های مهم عروسی را به افرادی بسپارید که هم مورد اعتماد و هم دلسوزا هستند.

4 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

قبل از مراسم در مورد جای مهمانان و میزها فکر کنید و روز مراسم این مسئولیت چک کردن جاها و راهنمایی میهمانان را به فرد دیگری بسپارید و در این مراسم شما به عنوان یک محور هستید و باید یک جا مشخص باشید و در این مراسم نباید شما مانند یک پیش خدمت رفتار کنید و این سو و آن سو بروید.

میتونید در روز عروسی از تعدادی از دوستاتون هم کمک بگیرید و آنها را به عنوان ساقدوش همراه خود داشته باشید آنها می توانند در کار هایی مانند آوردن ماشین عروس، پذیرایی و .. به شما کمک کنند.

.jpg - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

روز عروسی خونسرد باشید.

بهترین کار شما در روز عروسی خونسرد بودن شماست.

در روز مراسم تلاش کنید خونسردی خود را حفظ کنید و به هیچ وجه عصبانی نشوید و از هر گونه درگیری بپرهیزید. مخصوصا در زمان رانندگی و یا برخورد با افراد غیر منطقی! روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی شماست پس با عصبانیت بیهوده، با لحظات تلخ آن را نگذرانید.

شما به عنوان یک داماد می توانید به خود بفهمانید که این روز بهترین روز زندگیتان است و از صبح با خود بگویید امروز بهترین روز است و از ته دل شاد باشید و دیگران را هم شاد کنید و با روی خوش با عروس خانم صحبت کنید و بارها و بارها عاشق بودنتان را به عروس خانم بگویید.

این مطلب هم عالیه:
نکاتی که آقا داماد باید در لباس پوشیدن خود رعایت کند

5 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

شیک ترین

در این روز شما شیک ترین و پاکیزه ترین فرد مجلس باید باشید، پس سعی کنید لباس هایتان را تمیز و مرتب نگه دارید.
توجه داشته باشید که کت شما باید تا آخر مراسم اتو خورده و تمیز باشد. برای این که به این خواسته برسید در هنگام رانندگی کت خود را در بیاورید و یا در زمان های ضروری کت خود را بپوشید و در بعضی سکانس های لازم از کت استفاده کنید. دامادها همیشه به همراه عروسهایشان در مرکز توجه هستند.

6 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

استراحت برای عروس و داماد

شما قبل از مراسم احتیاج به کمی استراحت دارید. حداقل نیم ساعت قبل از مراسم و بعد از اتمام کارهای آرایشگاه و عکاسی برای خود و عروس خانم استراحتی در نظر بگیرید . تا بتوانید با چهره سرحال و قبراق وارد سالن شوید. زمان بندی دقیقی برای مراسم داشته باشید و از کسانی که می خواهند به شما در مراسم کمک کنند یک روز قبل تماس بگیرید و از همکاری آنها مطمئن شوید.

7 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

ماشین مناسب آقا دامادها

ماشینی را برای ماشین عروس انتخاب کنید که با آن راحتید. اگر ماشین عروسی گران قیمت برای عروسی انتخاب کرده اید نمی توانید از رانندگی لذت کامل را ببرید و فقط به فکر سلامتی ماشین خواهید بود. معمولا آقا دامادها با این اشتباه خود را معلول و خسته میکنند. چرا که فشار روحی و فکری زیادی را به خاطر سالم نگه داشتن و امانتی بودن ماشین تحمل می کنند.

روز عروسی در تابستان

در فصل گرم و تابستان توجه داشته باشید که ماشین حتما کولردار باشد چون لباس عروس و داماد از لایه های زیاد تشکیل شده و با گرم شدن ماشین آرایش تان خراب می شود و خلق شما هم خراب می شود.

در روز مراسم به فکر تغییر بزرگ در نحوه برگزاری مراسم نباشید و خونسرد ی خود را حفظ کنید.

8 - آقا دامادها و مدیریت عروسی!

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا