آرایش و میکاپ عروسعروس

آرایش کردن در فصل زمستان

فصل زمستان فصل سوز و سرماست. فیلم ملکه برفی رو یادتون هست که به چه زیبایی بود. این آرایش و زیبایی مختص فصل زمستان هست. شما هم میتونید با برنامه ریزی درست همچون ملکه برفی زیبا به نظر برسین همه چیز بستگی به خودتون داره که چه آرایش کردنی رو انتخاب کنید. با ما همراه باشین.

مدل های آرایشی که در زمستان میشه ازش استفاده کرد

اول، برنزه نکردن صورت

در آرایش کردن تو زمستان لازم نیست حتما پوست بدن و صورت خودتون رو برنزه یا تیره کنین. برنزه کردن طوری هست که بهتره تو فصل تابستان و زیر نور آفتاب انجام بشه. تو حال و هوای تابستان برنزه کردن خیلی جذاب و دوست داشتنی هست. طرفدارهای زیادی رو هم جذب کرده. در صورتی که تو آرایش صورت در زمستان تاکید روی کنتراست بین رژ لب و سایه چشم هستش.

3 - آرایش کردن در فصل زمستان

دوم، آرایش غلیظ

در اصل آرایش زمستانی بیشتر آرایش غلیظ و جذاب هستش. شما می تونید توی این فصل از هر آرایش غلیظی که دوست دارین استفاده کنید. یه آرایش زمستانی از ترکیبات، سایه چشم، خط چشم، رژ گونه، و رژ لب تشکیل میشه و بعد با یه مدل موی زیبا به همراه یه لباس زیباتر مختص فصل تکمیل میشه. این نوع آرایش مناسب و هارمونی زیبایی با این فصل سرد زمستانی داره. و می تونید با این آرایش جذاب تر دیده بشین.

4 - آرایش کردن در فصل زمستان

سوم، سایه چشم

سایه چشمی که توی فصل زمستان بیشتر استفاده میشه و باعث زیبایی بیشتر هست از رنگ های خیلی سرد و براق انتخاب میشه. مثلا رنگ آبی یا سفید صدفی، رنگ های محبوب این فصل هستن و میشه ازشون استفاده کرد. سایه نقره ایی، سفید صدفی، سایه های اکلیلی، سایه آبی صدفی خیلی مناسب برای آرایش تو فصل زمستان هستن. شما می تونید برای آرایش سایه پشت پلک هم از رنگ های تیره استفاده کنین. مثل آرایش عربی، سایه چشم کامل سیاه و دودی هستش.

چهارم، خط چشم

حالا نوبت به خط چشم می رسه. در آرایش زمستانی بهتره از خط چشم مایع استفاده بشه. این نوع خط چشم براق و خیلی مشکی هستن و باعث میشه زیبایی شما بیشتر از قبل بشه. شما به راحتی میتونید انتخاب کنید که خط چشم کلفت تری بکشین هر چقدر خط چشم بلندتر و کلفتر کشیده باشید زیبایتون بیشتر میشه. اصلا خجالت رو به خودتون راه ندین و از زبیایی که خط چشم کلفت بهتون میده و شما رو پر انرژی میکنه لذت ببرین. مطمئن باشین که این خط چشم به حال و هوای زمستانی و به شما تو این فصل خیلی میاد.

این مطلب هم عالیه:
چگونه در روز عروسی زیبا و جذاب به نظر برسیم

5 - آرایش کردن در فصل زمستان

پنجم، انتخاب رژ لب

زیبایی کنتراست رنگ در آرایش زمستانی در تفاوتی هست که بین رژ لب و سایه چشم بوجود میاد هستش. برخلاف عقیده ملکه برفی، رژ لب باید گرم و پر حرارت و پر از انرژی باشه. مثل رنگهای قرمز آتشین، قرمز تیره، نارنجی مایل به سرخ، آلویی، زرشکی خیلی تیره، قهوه ایی تیره حتی مایل به سیاه میتونه آرایش تون رو زیباتر و خودتون رو جذاب تر نشون بده.
بهتره از رژ لب کالباسی برای فصل زمستان استفاده نکنید. چون این رنگ ها سرد هستن و باعث میشه انرژی و شادابی صورتتون از بین بره و با توجه به فصل سرد و محیط و آب و هوای زمستانی شما رو مسن تر هم نشون میده. اما برعکس رژ لب های پر از حرارت و گرم باعث میشه محیط اطرافتون رو پر از انرژی ببینید.

4 - آرایش کردن در فصل زمستان

ششم، استفاده از رژ گونه

در مورد استفاده کردن از رژ گونه باید بگیم که بهتره از رژ گونه ایی استفاده کنید که بسیار ملایم و ملیح باشه یعنی نه خیلی سرد باشه نه خیلی گرم. رژ گونه هایی مثل، هلویی گلبهی یا صورتی خیلی لطیف برای آرایش تو زمستان خیلی مناسب تر هست. لازم نیست که تو فصل زمستان حتما گونه هاتون رو سرخ کنید. چون باعث میشه جذابیت اغوا گری لب هاتون از بین بره. حتی اگه کسی شمارو با گونه سرخ ببینه فکر میکنه از سرما سرخ شدین و سردتون هست و هیچ ربطی به آرایشتون نمیده. اما در خالی که رژ گونه های ملایم و شاداب باعث میشه شما شاداب تر و جذاب تر به نظر برسین.

1 - آرایش کردن در فصل زمستان

هفتم، آرایش کردن ابرو

شما می تونید با داشتن ابروی کلفت زیبایی خاصی رو به خودتون بدین. چون فصل زمستان سرد هست و شما از لباس های پشمی و بافتنی استفاده میکنید. ابروهای کلفت در هارمونی با مدل های بافتنی و پارچه ضخیم داره.
برای اینکه بتونید ابرو رو کلفتر آرایش کنین لازم نیست حتما از مداد استفاده کنید و داخل ابروتون رو مداد بکشین یا با مداد زمینه ابرو رو خط بکشید. چون اینجوری ابرو های ترسناک دارین و چهره شما بیشتر شبیه یه ملکه برفی ترسناک میشه.
موقع آرایش کردن با استفاده کردن از پودر سایه ابرو با چند ضربه ملایم کمی پودر رو بر ابرو ها بذارین بعد ابرو ها رو به طرف بالا شانه کنید. اینجوری ابروهاتون پررنگ تر و کلفت تر نشون داده میشه. و زیبایی بیشتری رو به خودتون می بخشین.

این مطلب هم عالیه:
کارت دعوت عروسی و نکات مهمی که باید برای خرید آن در نظر بگیرید.

2 - آرایش کردن در فصل زمستان

هشتم، آرایش کردن با سایه صدفی

برای اینکه بتونید آرایشتون رو چند برابر زیباتر کنین توی زمستان بهتره در اخر کار آرایشتون کمی سایه سفید صدفی یا نقره ایی در گوشه ی چشماتون بزنید. با اینکار زیبایی شما بیشتر میشه و جذاب تر به نظر می رسین. بهتره اینم بدونید که سایه صدفی با هر رنگ سایه چشمی میاد و شما می تونید ازش برای هماهنگی آرایش چشمتون استفاده کنید.

نهم، لباس مناسب

برای اینکه زیبایی آرایشتون به چشم بیاد و زیباتر بشین بهتره از لباسهای گرم و خوش رنگ با رنگ های پر از انرژی و پر از حرارت بپوشین. رنگ هایی مثل: قرمز، نارنجی و صورتی خیلی میتونه تو فصل زمستان و با آرایشتون همخوانی داشته باشه.

دهم، رنگ مو

بهتره تو فصل زمستان از رنگ های سرد استفاده نکنین. تو فصل زمستان رنگ های گرم خیلی برای شما مناسب تر هست. بهتره سعی کنید رنگ رژ لبتون هم با رنگ غالب و زمینه موهاتون هماهنگ باشه. تا آرایشی بی نظیر و فوق العاده داشته باشین.

6 - آرایش کردن در فصل زمستان

یازدهم، آرایش کردن موها

بهتره موهاتون رو کمی تو اطراف صورتتون پخش کنید تا جلوه زیباتری به چهرتون بدین.

اگه موهاتون رو جمع کنید آرایش چهرتون کمی سرد و جدی به نظر میاد. ولی اینم بگیم که با این کار هم زیبا و فریبنده به نظر می رسین. اگه جشنتون تو شب هست بهتره از رنگ های اکلیلی و متالیک تو سایه های چشم و رژ گونه استفاده کنید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا